HİZMETLER

İNŞAAT TAAHHÜT

Bir yapının tasarımı, mimari-statik (betonarme-çelik) projelerinden, her türlü imalat ve montajına, temelden çatıya her detayının tamamlanarak, kullanıma hazır halde teslimine kadar her aşamayı üstlenmek, standartlara uygun, sağlam, estetik ve kullanışlı bir yapı teslim etmeyi garanti etmekteyiz.

TADİLAT - DEKORASYON

Müşterilerimizin tadilat, tamirat ve dekorasyon konusunda ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde, kaliteden ödün vermeden profesyonelce çalışan ekibimizle mimarideki yenilikleri takip ederek yeni çözümler üreten firmamız; yaşama geçirdiği projelerde fonksiyonu, estetiği ve kaliteyi mekanlarınıza taşımayı amaç edinmiştir.

ALT YAPI HİZMETLERİ

Kanalizasyon ve altyapı çalışmalarımız; en son teknik ve makinalar ile son derece titizlik ile yapılmaktadır. Çalışmalarımızda; koku, atık vb tüm sorunlarınız deneyimimiz ve uzmanlığımız sayesinde kesin olarak çözüme kavuşturulmaktadır.

ÇEVRE DÜZENLEME

Peyzaj mimarisi ve çevre düzenlemesi alanında mimarlık, mühendislik, teknik müşavirlik hizmetleri olarak plan, proje, teknik hesaplar, danışmanlık, etüt, araştırma, tasarım, fizibiliteler yapıyor, bununla ilgili hizmet grupları oluşturuyor ve işletiyoruz.

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME

Doğru yerde doğru tasarlanmış, kaliteli ve fark yaratan projeler geliştiriyor, mevcut gayrimenkullerinizi değerlendirmenin yanı sıra, çözüm ortaklıkları oluşturarak, mimari farklılık ve tasarım öncülüğü ile yaşam tarzlarını dikkate alan özgün, ekolojik, sürdürülebilir anahtar teslimi projeler geliştiriyor, pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetler dahil inşaatın her evresinde çözüm ortaklarımız ile birlikte farklı çözümler sunuyoruz.

PROJE TASARIMI

Tasarım, Proje ve uygulamalarda, müşterilerimizin istekleri doğrultusunda deneyimlerimizi de birleştirerek estetik ve fonksiyonu en iyi şekilde değerlendirerek farklı ve yaşanabilir bir mekan sunmaktayız. Uygulama aşamasına geçmeden önce, mimari tasarımlarımızı 3 boyutlu görsel çizimlerle destekleyerek siz müşterilerimizin onayı doğrultusunda profesyonel bir ekiple çalışmalarımızı teslim etmekteyiz.

TAMAMLANAN PROJE

980

DEVAM EDEN PROJE

15

ÖDÜLLER

30

Bizimle çalışmak isterseniz ve ya daha fazla bilgi almak isterseniz: