KURUMSAL

SLOGAN ALANI
HAKKIMIZDA

SHN İNŞAAT; Yapı, İnşaat ve Yapı Ekipmanları sektöründe, köklü ve öncü bir kuruluş olmanın getirdiği tecrübe ile yılları geride bırakmış, 1989'dan günümüze kadar müşterilerinin memnuniyetini ve inşaat sektörünün beklentilerini karşılayarak, yenilik ve değişimin ön planda tutulduğu birçok projeye "önce kalite" prensibi ile imza atmıştır. 

Ve sektöründeki hızlı gelişmeye paralel olarak teknolojik yapılanmasını sürekli geliştiren, hedeflerine ve taahhütlerine ulaşmak için kaliteyi ön planda tutan bir çalışma disiplinine sahip olup zaman içinde bilgi, insan, finansman, üretim ve hizmet kaynaklarını geliştirmiştir. 

Teknolojik gelişmeleri çok yakından takip eden ve günümüz şartlarını iyi analiz edebilen SHN İNŞAAT, her geçen gün büyümekte ve hizmet verdiği alanları genişletmektedir.

Şirketimiz gerek yönetim kadrosu gerekse tüm idari ve teknik personelin özverili çalışması sayesinde sektöründe " güvenilir olma " özelliği taşımaktadır. Yer aldığı tüm projelerde kendisini kanıtlayan şirketimiz, tercih edenler için " Çözüm Ortağı " olmaya devam etmektedir.

SHN İnşaat
HEDEF VE İLKELER

SHN İNŞAAT, “Kaliteli Ürün, Kusursuz Hizmet” anlayışından hareket ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.  

Müşterilerine ve çalışanlarına verdiği değer ile uzun vadeli ilişkiler kurmayı görev bilerek bugüne kadar sorumluluklarının farkında, güvenilirliğinden ve kalitesinden ödün vermeden inşaat sektöründe tanınmayı kurumsal değeri belirlemiştir.

KALİTE POLİTİKASI

SHN İNŞAAT; Kalite politikası ve sorumluluklarının bilincinde, titiz çalışan ekibiyle yenilenen teknolojiyi de kullanarak sektöre atıldığı ilk günden bu yana kendini sürekli yenilemekte, insanların yaşam kalitesini yükseltmek amacıyla sağlam temeller üzerine, müşteri beklentilerini karşılayan, kaliteli yapılar inşa etmektedir.

Kurumsallaşan yapısının içinde, Altyapı, üstyapı inşaatları ve yapı bileşenleri üretiminden tasarıma, ilgili standartlara, teknik şartnamelere, idari ve mevzuat şartlarına, inşa etme teknik ve sanatının gereklerine uyar, bilgi ve iletişim teknolojilerindeki yenilikleri, ürün ve üretimde kullanmaya özen gösterir.

YARATICI FİKİR
DETAYLI ARAŞTIRMA
UZMAN KADRO
SON TEKNOLOJİ